| Welding | Better Welding |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Maximum Reach | 18M 20M 25M 30M 32M |
| Warranty | 6 Months for Arm |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| جوشکاری | جوشکاری حق بیمه ، ترک خوردگی آسان نیست |
| طراحی | با یکنواخت کارآمد ، ایمن و پایدار ، دسترسی طولانی به تلسکوپی کار کنید |
| سیلندرها | سیلندرهای با کیفیت بالا |
| عمق حفاری | 18 متر 20 متر 25 متر 30 متر و 32 متر |
| Number Of Sections | 3 Sections |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Certificate | Yes |
| Warranty | 6 Months |
| Welding | Strong |
| مواد | BS900E، مواد سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه |
| کیفیت | حق بیمه ، کیفیت بالا |
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| ویژگی ها | عمق حفاری عمیق تر |
| جوشکاری | جوش حق بیمه |
|---|---|
| طراحی | طراحی مؤثر ، ایمن و پایدار |
| بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Sany و غیره |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
| OEM / ODM | بله |
| نام محصول | بازوی کشویی |
|---|---|
| مناسب | 3-36 تن |
| استفاده | کار بیل مکانیکی |
| مواد | Q355B |
| رنگ | مشتری مورد نیاز است |
| نام محصول | بازوی کشویی |
|---|---|
| مناسب | 3-36 تن |
| استفاده | کار بیل مکانیکی |
| مواد | Q355B |
| رنگ | مشتری مورد نیاز است |
| نام محصول | بازوی کشویی |
|---|---|
| مناسب | 3-36 تن |
| استفاده | کار بیل مکانیکی |
| مواد | Q355B |
| رنگ | مشتری مورد نیاز است |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 20m 25m 30m 32m |
| سطل | 1cbm 2cbm 2.5cbm سطل Clamshell / سطل استاندارد |
| کلمه کلیدی | حفاری تلسکوپی |
| کیفیت | حق بیمه / کیفیت بالا |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| طول | 11-25 متر |
| درخواست بده | بیل مکانیکی 20-85 تن |
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط کار | تخریب ساختمان ها |