| حداکثر دسترسی | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
|---|---|
| وضعیت | کاملاً جدید |
| تعداد بخش ها | 3 بخش |
| ضمانت | 6 ماه |
| ظرفیت سطل | 0.4m3 ، 0.6m3 ، 1.5m3 ، 2m3 ، 2.2m3 |
| OEM / ODM | بله |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه برای بازو و سیلندر |
| مارک های بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Kato Sany Zoomlion Kobelco |
| راندمان بالا | بله |
| حق بیمه | بله |
| Material | Q355B |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماهه |
| عمق حفر (M) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| کیفیت | با کیفیت بالا |
| کلمه کلیدی | حفاری تلسکوپی |
| پشتیبانی فنی | بله |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat و غیره |
| مدلهای بیل مکانیکی | PC300، CAT320، SY500HD و غیره |
| طناب سیمی | حق بیمه |
| عمق حفاری | 4 متر، 8 متر، 10 متر، 12 متر |
|---|---|
| درخواست بده | 3 تن - 55 تن |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| شرایط | جدید |
| مواد | Shaogang Q355B |
| نام محصول | بازوی تلسکوپی حفاری |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| قرقره | کیفیت بالا |
| عمق حفاری | 20m 25m 30m 32m |
| راندمان بالا | بله |
| ظرفیت سطل | 0.4cbm، 0.6cbm، 1.5cbm، 2.2cbm، 2.5cbm |
|---|---|
| جوشکاری | قوی |
| مدل | SSB089 |
| تعداد بخش ها | 3 بخش |
| شرایط | جدید |
| شرایط | بازوی جدید ، 100 ٪ جدید ، جدید تلسکوپی |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدیویی |
| ظرفیت سطل | 0.9m3،0.4-0.5CBM،0.2-6m3 |
| وزن دستگاه | 6-36 تن |
| دسترسی طولانی (م) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| سطل | سطل 1.5cbm 2cbm 2.5cbm |
| مواد | BS900E ، مواد پریمیوم |
| تضمین | 6 ماه برای بازوی تلسکوپی و 3 ماه برای سطل |
| اتصال دهنده ها | اتصالات با کیفیت بالا ضخیم شده است |
| تضمین | 6 ماه |
|---|---|
| طول | 21 متر |
| نام محصول | بازوی بیل مکانیکی |
| خدمات پس از فروش | در دسترس |
| ظرفیت سطل (cbm) | 0.4 ، 0.6 ، 0.8 ، 1 ، 2 ، 3 ، 4 متر مکعب |