| کارایی | کارایی بالا، اثربخشی بالا، طول عمر طولانی تر |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| سیلندر | سیلندرهای با کیفیت بالا ، سیلندرهای معروف برند |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| سطل | سطل صدف / گرفت |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| یار | جوشکاری حق بیمه ، تشخیص نقص |
| پیوست ها | سطل / سطل صدف / چنگال |
| طناب سیم | طناب سیم با کیفیت خوب رشته ای |
| گارانتی | 6 ماه برای بازوی تلسکوپی و سیلندر |
| شرایط | کاملاً تازه |
|---|---|
| عمق حفاری | 8m ، 10m ، 12m ، 16m |
| تضمین | 6 ماه برای بازوی کشویی، 3 ماه برای سطل |
| درخواست بده | حفاری های 3 تا 55 تن |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| مواد | Shaogang Q355B / دیگر به عنوان درخواست شما |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| طول | 11-24 متر |
| شرایط | جدید |
| حفاری مناسب | بیل مکانیکی 20 تن - 85 تن |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| سطل | سطل استاندارد |
| وزن | 10-730 کیلوگرم |
| ویژگی ها | اثربخشی بالا و طول عمر طولانی تر |
| مواد درجه یک | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| سطل | 1.5cbm 2cbm سطل Clamshell / Grapple / Grapt |
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| نگهدار | نگهداری آسان ، روان کننده را اضافه کنید |
| کارایی | راندمان بالا ، مؤثر |
| پیوست ها | سطل / سطل clamshell / grapple سفارشی |
|---|---|
| گارانتی | 6 ماه |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
| یار | جوش حق بیمه ، طناب سیم |
| طناب سیم | طول عمر طولانی مدت |
| عمق حفاری (متر) | 6 متر 10 متر 12 متر 14 متر 16 متر 18 متر 20 متر |
|---|---|
| مدل بیل مکانیکی | 6 تن - 55 تن |
| مواد | Q355B، Q690D |
| OEM / ODM | بله |
| راندمان بالا | بله |
| پیوست ها | سطل / سطل صدف / چنگال |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| یار | جوش حق بیمه |
| طناب سیمی | طناب سیم با کیفیت بالا رشته |
| مادی | BS900E |
|---|---|
| کیفیت | حق بیمه |
| عمق حفاری | 12 متر - 32 متر |
| سفارشی کردن خدمات | بله |
| مارک های بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat و غیره |