| مادی | BS900E سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| طناب سیمی | طناب چند رشته ای |
| طول حفاری | 10m 12m 20m 25m 30m 32m |
| جوشکاری | جوش بهتر |
| کیفیت | حق بیمه |
| Tube Material | premium BS900E |
|---|---|
| Counterweight | Customized |
| Bucket Capacity | 0.6CBM 1CBM 2CBM 3CBM 4CBM |
| Model | SSB078 |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| نام قطعه | سطل تمیز کردن خندق حفاری |
|---|---|
| مواد | Q355B، NM400، HARDOX500 اختیاری |
| عرض | سفارشی سازی |
| ظرفیت | 1.24-2.4cbm |
| بیل مکانیکی مناسب | 25-50 تن |
| Brand | Zhonghe |
|---|---|
| Type | two-section telescopic arm |
| Condition | New,100%new, new telescopic arm |
| Machine weight | 6-36T |
| Color | Customer's Request |
| Situation | New |
|---|---|
| Apply to | 6 ton - 36 ton excavator |
| Quality | Premium |
| Digging depth | 6m-16m |
| Excavator Accessories | Bucket and other accessories |
| بیل مکانیکی مناسب (تن) | 6 تن - 66 تن |
|---|---|
| رنگ | تقدیر به نیاز مشتری |
| مادی | LG700 / Q690D |
| سیلندر | سیلندرهای ممتاز |
| تست کامل | بله |
| حداکثر دسترسی | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
|---|---|
| وضعیت | کاملاً جدید |
| تعداد بخش ها | 3 بخش |
| ضمانت | 6 ماه |
| ظرفیت سطل | 0.4m3 ، 0.6m3 ، 1.5m3 ، 2m3 ، 2.2m3 |
| نام | ملحقات بیل مکانیکی |
|---|---|
| تایپ کنید | چنگک ریشه بیل مکانیکی |
| برنامه | پاکسازی زمین و آماده سازی سایت |
| رنگ | مشتری مورد نیاز است |
| گارانتی | 6 ماه |
| شرایط | کاملاً جديد |
|---|---|
| جوشکاری | حق بیمه |
| نوع | پیوست بیل مکانیکی |
| ظرفیت سطل | 2.2cbm |
| تعداد بخش ها | 3 بخش |
| نام قطعه | بوم تخریب بیل مکانیکی |
|---|---|
| مواد | Q355B/Q690D |
| بیل مکانیکی مناسب | 30-50 تن |
| طول | 23-24 متر |
| گارانتی | شش ماه |