| طراحی | طراحی مؤثر ، ایمن و پایدار ، دسترسی طولانی تلسکوپی |
|---|---|
| جوش | جوشکاری حق بیمه ، ترک خوردگی آسان نیست |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
| طراحی | طراحی مؤثر ، ایمن و پایدار |
|---|---|
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| جوش | جوشکاری حق بیمه ، بدون نشت روغن |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| جوشکاری | جوشکاری حق بیمه ، ترک خوردگی آسان نیست |
| طراحی | با یکنواخت کارآمد ، ایمن و پایدار ، دسترسی طولانی به تلسکوپی کار کنید |
| سیلندرها | سیلندرهای با کیفیت بالا |
| حصیر طولانی | 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| ظرفیت سطل | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm |
| گارانتی | 6 ماه |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| یار | جوشکاری حق بیمه ، تشخیص نقص |
| پیوست ها | سطل / سطل صدف / چنگال |
| طناب سیم | طناب سیم با کیفیت خوب رشته ای |
| برنامه | کار ساختمانی، تخریب، لایروبی و غیره |
|---|---|
| دسترسی طولانی (م) | 10 متر 20 متر 25 متر 30 متر 32 متر |
| سیلندر سطل | سیلندر سطلی با کیفیت بالا |
| رنگ | قرمز، زرد، آبی سفید سفارشی |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| دسترسی طولانی (م) | 10 متر 20 متر 25 متر 30 متر 32 متر |
| عمق حفاری (متر) | 6 متر 10 متر 12 متر 15 متر 18 متر |
| رنگ | قرمز، زرد، آبی سفید سفارشی |