| مواد | Q355B Q690D |
|---|---|
| کلمه کلیدی | بازوی تلسکوپی حفاری |
| عمق حفر (M) | 10m 12m 16m |
| بسته بندی | موارد چوبی / حباب |
| ویژگی ها | سبک وزن |
| مواد | HG785 ، سبک تر قوی تر |
|---|---|
| حیات | طول عمر طولانی مدت |
| کارایی | با راندمان بالا کار می کند |
| حفاری مناسب | بیل مکانیکی 6 تن تا 50ton |
| سطل | 0.2cbm تا 1.2cbm در دسترس است |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| عمق حفاری | 4m ، 8m ، 10m ، 12m ، 16m |
| مادی | Shaogang Q355B |
| ضمانت | 6 ماه |
| درخواست کردن | 3 تن - 55 تن |
| تست کامل | بله |
|---|---|
| راندمان بالا | بله |
| رنگ | تقدیر به نیاز مشتری |
| مادی | LG700 / Q690D |
| OEM / ODM | بله |
| Quality | Premium |
|---|---|
| OEM / ODM | Available |
| Digging depth | 6m-16m |
| Material | LG700 / BS700 / Q690D |
| Excavator Accessories | Bucket and other accessories |
| سیلندرها | سیلندرهای بهبود یافته با کیفیت بالا |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 6m ، 12m ، 16m ، 18m |
| تضمین | 6 ماه برای بازو و سیلندر ، 3 ماه برای سطل |
| کلمه کلیدی | بازوی تلسکوپی برای فروش |
| OEM / ODM | در دسترس |
| مواد | Q690D یا HG785 |
|---|---|
| کاوشگران | 6ton to 55ton |
| تضمین | 6 ماه برای بازو و سیلندرها |
| ویژگی ها | تلسکوپی دو بخش |
| OEM / ODM | در دسترس |
| سیلندرها | سیلندرهای بهبود یافته با کیفیت بالا |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 6m ، 12m ، 16m ، 18m |
| نقاشی | نقاشی ممتاز ، سه لایه نقاشی |
| کلمه کلیدی | بازوی تلسکوپی حفاری |
| تعمیر و نگهداری آسان | آره |
| کیفیت | حق بیمه |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 6 تن - 36 تن |
| عمق حفاری | 6-16 متر |
| سطل | سطل استاندارد / سطل تاشو |
| وضعیت | جدید |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Testings | YES |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| High Efficiency | YES |
| Material | LG700 |