| مواد | Shaogang Q355B، ننگبو کنتاکتور |
|---|---|
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1.2cbm |
| گارانتی | 6 ماه |
| وضعیت | جدید |
| درخواست به | 6ton - 50ton |
| مواد | Shaogang Q355B |
|---|---|
| ویژگی ها | دسترسی طولانی، حفر شن و ماسه سخت، حمل و نقل آسان |
| عمق حفاری | 6m ، 8m ، 10m ، 12m |
| گارانتی | 6 ماه |
| وضعیت | جدید |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| بیل مکانیکی مناسب | کوماتسو، سانی، سومیتومو، گربه و غیره |
| عمق حفاری | 8 متر 10 متر 12 متر 15 متر 16 متر |
| کیفیت | حق بیمه |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| نام تجاری | Zhonghe |
|---|---|
| نام قطعه | بازوی کشنده حفاری |
| مواد | Q355B |
| صنایع قابل اجرا | انرژی و معدن و تخریب |
| بیل مکانیکی مناسب | 10-36 تن |
| عمق حفاری (متر) | 6 متر 10 متر 12 متر 14 متر 16 متر 18 متر 20 متر |
|---|---|
| مدل بیل مکانیکی | 6 تن - 55 تن |
| مواد | Q355B، Q690D |
| OEM / ODM | بله |
| راندمان بالا | بله |
| نام تجاری | Zhonghe |
|---|---|
| نام قطعه | بازوی کشنده حفاری |
| مواد | Q355B |
| صنایع قابل اجرا | انرژی و معدن و تخریب |
| بیل مکانیکی مناسب | 20-27 تن |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| سطل | سطل استاندارد |
| وزن | 10-730 کیلوگرم |
| ویژگی ها | اثربخشی بالا و طول عمر طولانی تر |
| عمق حفاری | 6m 8m 10m 12m |
|---|---|
| محیط کار مناسب | گودال های بنیاد خانه حفر ، گودالهای عمیق ، کیسون |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| OEM/ODM | بله |
| راندمان بالا | بله |
| دسترسی طولانی | 10m 12m 16m |
|---|---|
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
| کیفیت | حق بیمه |
| اثربخشی بالا | آره |
| تضمین | 6 ماه برای بازو و سیلندر ، 3 ماه |
| نام تجاری | Zhonghe |
|---|---|
| نام قطعه | بازوی تلسکوپی کاوشگر |
| مواد | Q355D/Q690D |
| صنایع قابل اجرا | انرژی و معدن و تخریب |
| بیل مکانیکی مناسب | 10-15ton |