| مواد | BS900E |
|---|---|
| بیل مکانیکی مناسب | 6 تن - 200 تن |
| عمق حفاری | 18 - 32 متر |
| سطل تاشو (cbm) | 0.8cbm 1cbm 1.5cbm 2cbm 3cbm |
| کاربرد | گودال های بنیاد حفاری خانه، گودال های عمیق |
| مواد | BS900E یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| طول (م) | 10 متر - 32 متر |
| مدل بیل مکانیکی مناسب (تن) | 25ton - 65ton |
| پیوست ها | سطل / سطل Clamshell / Grapple / Grab |
| بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat و غیره |
| درخواست کردن | کار تخریب، لایروبی، کار ساختمانی |
|---|---|
| مادی | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
| برندهای بیل مکانیکی | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat و غیره |
| مدل بیل مکانیکی | 6 تن - 200 تن |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| مادی | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| ظرفیت سطل | 0.4m3 ، 0.6m3 ، 1.5m3 ، 2m3 ، 2.2m3 |
| عمق حفاری | 6 متر 10 متر 12 متر 14 متر 16 متر 18 متر |
| مناسب برای | حفر کیسون، گودال پی خانه، گودال عمیق |
| طراحی | طراحی مؤثر ، ایمن و پایدار |
|---|---|
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| جوش | جوشکاری حق بیمه ، بدون نشت روغن |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
| بیل مکانیکی مناسب | هیتاچی کوماتسو سانی زوملیون و غیره |
| تست ها | تست های کامل |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat و غیره |
| مدل بیل مکانیکی | 6ton - 65ton |
| OEM/ODM | بله |
| نام تجاری | Zhonghe |
|---|---|
| نام قطعه | بوم تخریب بیل مکانیکی |
| مواد | Q355D/Q690D |
| صنایع قابل اجرا | انرژی و معدن و تخریب |
| طول | 23-30 متر |
| مادی | Q355B ، Q690D ، Q355ne |
|---|---|
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی ، سفید و غیره |
| بیل مکانیکی مناسب | 6ton - 66ton |
| مناسب برای | حفر ماسه ، سنگ ، خاک ، کار تخریب |
| طول (م) | 6m - 25 متر |
| سیلندر سطلی | در دسترس |
|---|---|
| گواهینامه | بله ، ce ، حق ثبت اختراع |
| نام محصول | بیل مکانیکی بلند |
| سطل | در دسترس |
| شرایط | جدید |
| مادی | Shaogang Q355B |
|---|---|
| عمق حفاری | 4m ، 8m ، 10m ، 12m ، 16m |
| ضمانت | 6 ماه |
| درخواست کردن | 3 تن - 65 تن |
| وضعیت | جدید |