| ظرفیت سطل | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.2cbm |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| تعداد بخش ها | 3 بخش |
| OEM / ODM | بله |
| جوشکاری | حق بیمه |
| مادی | LG700 |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 12m 14m 16m 18m 20m |
| راندمان بالا | بله |
| طول عمر طولانی مدت | بله |
| OEM / ODM | بله |
| راندمان بالا | بله |
|---|---|
| کیفیت تضمین شده | بله |
| رنگ | تقدیر به نیاز مشتری |
| قطعات یدکی | کیفیت بالا |
| موق | 1 قطعه / مجموعه |
| Front Attachments | Clamshell Bucket, Standard Bucket |
|---|---|
| Condition | New |
| Model | Telescopic Excavator 08 |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Bucket Capacity | 0.6m3, 1m3, 1.5m3, 2.2m3, 2.5m3 |
| ویژگی ها | بازوی تلسکوپی برای حفاری |
|---|---|
| مواد | HG785 ، سبک تر قوی تر |
| بازدهی بالا | آره |
| حیات | طول عمر طولانی مدت |
| حفاری مناسب | بیل مکانیکی 6 تن تا 50ton |
| تضمین | 6 ماه برای بازوی تلسکوپی و سیلندر |
|---|---|
| نام محصول | dipper تلسکوپی برای بیل مکانیکی |
| تکنیک | تکنیک های پیشرفته |
| شرایط | جدید، کاملا نو |
| رنگ | زرد ، قرمز ، آبی ، سفید ، همانطور که مشتری نیاز دارد |
| سیلندرها | سیلندرهای بهبود یافته با کیفیت بالا |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 6m ، 12m ، 16m ، 18m |
| تضمین | 6 ماه برای بازو و سیلندر ، 3 ماه برای سطل |
| کلمه کلیدی | بازوی تلسکوپی برای فروش |
| OEM / ODM | در دسترس |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Package | YES |
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| OEM/ODM | YES |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Material | LG700 / HG785 / Q690D |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| Warranty | YES, 6 Months, 3 Months |
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| مادی | BS900E |
|---|---|
| کلمه کلیدی | بیل مکانیکی تلسکوپی |
| طناب سیمی | حق بیمه |
| سطل Clamshell (CBM) | 1.5cbm 2cbm 3cbm |
| رنگ | سفارشی |