| ضمانت | 6 ماه |
|---|---|
| سطل | 0.5cbm 0.8cbm 1cbm 1.5cbm |
| بیل مکانیکی مناسب | 20ton 25ton 30ton 55ton 60ton |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| سیلندر سطل | کیفیت بالا |
| سیلندرها | سیلندرهای بهبود یافته با کیفیت بالا |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 6m ، 12m ، 16m ، 18m |
| تضمین | 6 ماه برای بازو و سیلندر ، 3 ماه برای سطل |
| کلمه کلیدی | بازوی تلسکوپی برای فروش |
| OEM / ODM | در دسترس |
| مواد | نام تجاری Shaogang Q355B ، Q690D |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه برای بازو و سیلندر ، 3 ماه برای سطل |
| نصب آسان | آره |
| تعمیر و نگهداری آسان | آره |
| سیلندرها | سیلندرهای بهبود یافته با کیفیت بالا |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| طول عمر طولانی مدت | بله |
| OEM / ODM | بله |
| کلمه کلیدی | حفاری تلسکوپی |
| ضمانت | 6 ماه |
|---|---|
| راندمان بالا | بله |
| عمق حفاری | 8m 10m 12m 14m |
| بیل مکانیکی مناسب | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| رنگ | قرمز آبی زرد قرمز و غیره |
| ضمانت | 6 ماه |
|---|---|
| راندمان بالا | بله |
| عمق حفاری | 8m 10m 12m 14m |
| بیل مکانیکی مناسب | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| رنگ | قرمز آبی زرد قرمز و غیره |
| تضمین | 6 ماه |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 10-60 تنی |
| شرایط | جدید |
| طول | 10-25 متر |
| درخواست | گرفتن ضایعات فولادی |
| رنگ | سفارشی زرد قرمز نارنجی سفید |
|---|---|
| حفاری مناسب | بیل مکانیکی 55ton 65ton 120ton |
| مواد | حق بیمه Q355B ، Q690D ، Q355ne |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدئو |
| تضمین | 6 ماه برای بازو و رونق |
| تولید کننده | خدمات OEM ارائه شده است |
|---|---|
| زاویه چرخش | 360 درجه |
| کنترل کیفیت | 100٪ بازرسی قبل از حمل و نقل |
| مدل بیل مکانیکی مناسب | 4-55 تن |
| سیلندر | 2 سیلندر |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| طول | 17 متر، 20 متر، 25 متر، 30 متر |
| درخواست بده | بیل مکانیکی 25 تن - 67 تن |
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط کار | تخریب ساختمان ها |