| طناب سیمی | حق بیمه |
|---|---|
| مارک بیل مکانیکی مناسب | برند مختلف بیل مکانیکی: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion و غیره |
| تست ها | بله |
| رنگ | سفارشی ، قرمز ، زرد ، سفید |
| ضمانت | بله ، 6 ماه برای بازو و سیلندرها ، 3 ماه برای سطل |
| شرایط | کاملاً جديد |
|---|---|
| ظرفیت سطل | 2.2cbm |
| مدل | SSB089 |
| تضمین | 6 ماه |
| جوشکاری | حق بیمه |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| کارایی | راندمان بالا ، مؤثر |
| سیلندر | سیلندرهای با کیفیت بالا ، سیلندرهای معروف برند |
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| نگهدار | نگهداری آسان ، روان کننده را اضافه کنید |
| مواد | BS900E، مواد سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه |
| کیفیت | حق بیمه ، کیفیت بالا |
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| ویژگی ها | عمق حفاری عمیق تر |
| دسترسی طولانی | 10m 12m 16m |
|---|---|
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
| کیفیت | حق بیمه |
| اثربخشی بالا | آره |
| تضمین | 6 ماه برای بازو و سیلندر ، 3 ماه |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| جوش | جوشکاری حق بیمه ، ترک خوردگی آسان نیست |
| بیل مکانیکی مناسب | هیتاچی کوماتسو سانی زوملیون و غیره |
| طراحی | با یکنواخت کارآمد ، ایمن و پایدار ، دسترسی طولانی به تلسکوپی کار کنید |
| سیلندرها | سیلندرهای با کیفیت بالا ، طول عمر خدمات طولانی تر |
| درخواست بده | بیل مکانیکی 20 تن - 22 تن |
|---|---|
| طول | 15 - 16 متر |
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط | جدید |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| نگهدار | نگهداری آسان |
| کارایی | بازدهی بالا |
| سطل | سطل تاشو |