| عمق حفاری (متر) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| طناب سیم | طناب سیم با کیفیت خوب رشته ای |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
| یار | جوش حق بیمه |
| پیوست ها | سطل / سطل clamshell / grapple / سفارشی |
| جوش | جوش حق بیمه |
|---|---|
| سیلندر | سیلندرهای با کیفیت بالا |
| طراحی | طراحی مؤثر ، ایمن و پایدار |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| سطل | سطل Clamshell ، 2cbm ، 2.5cbm |
| نگهدار | نگهداری آسان ، نرخ شکست پایین |
| کارایی | بازدهی بالا |
| برنامه | بیل مکانیکی |
|---|---|
| نام تجاری | Zhonghe |
| نام قطعه | سیلندر رونق/بازو/سطل |
| مواد | Q355D/Q690D |
| رنگ | همانطور که مشتری نیاز دارد |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| طول | 17 متر، 20 متر، 25 متر، 30 متر |
| درخواست بده | بیل مکانیکی 25 تن - 67 تن |
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط کار | تخریب ساختمان ها |
| Features | Long reach, high effective and longer life-span |
|---|---|
| Apply to | 20ton |
| Bucket capacity | 0.1 cbm - 1cbm |
| Condition | New |
| Material | Shaogang Q355B |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| طناب سیم | طناب سیم با کیفیت خوب رشته ای |
| یار | جوشکاری حق بیمه ، ترک خوردگی آسان نیست |
| پیوست ها | سطل / سطل صدف / چنگال |
| گارانتی | 6 ماه برای بازوی تلسکوپی و سیلندر |
| Painting | Premium Painting |
|---|---|
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Material | Q355B |
| Patents | CE, ISO9001 |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| سطل | سطل استاندارد |
| وزن | 10-730 کیلوگرم |
| ویژگی ها | اثربخشی بالا و طول عمر طولانی تر |
| بازدهی بالا | بازدهی بالا |
|---|---|
| شرایط کار | حفر سیلت خاک ماسه و غیره |
| سیلندرها | سیلندرهای با کیفیت بالا |
| مواد فولادی | Shaogang Q355B |
| اتصال دهنده ها | اتصالات با کیفیت بالا |