| OEM / ODM | بله |
|---|---|
| ظرفیت سطل | 0.4m3 ، 0.6m3 ، 1.5m3 ، 2m3 ، 2.2m3 |
| حصیر طولانی | 10 متر 12 متر 16 متر 18 متر 20 متر |
| درخواست کردن | لایروبی، کار تخریب، حفر سنگ خاک شن و ماسه |
| مادی | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
| مواد | Q355B |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 12 متر |
| ویژگی ها | بازوی تلسکوپی |
| تضمین | 6 ماه |
| سطل | شامل یک سطل |
| مواد | Q355B |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| حفره های مناسب | گربه Hitachi Komatsu Sany Zoomlion و غیره |
| تضمین | 6 ماه برای بازو ، 3 ماه برای سطل |
| پیوست ها | سطل / سطل صدف / چنگال |
|---|---|
| گارانتی | 6 ماه ، 24 ساعت |
| یار | جوش حق بیمه |
| حصیر طولانی | 18m 20m 25m 30m 32m |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر ، سفارشی |
| پیوست ها | سطل / سطل clamshell / grapple سفارشی |
|---|---|
| گارانتی | 6 ماه |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
| یار | جوش حق بیمه ، طناب سیم |
| طناب سیم | طول عمر طولانی مدت |
| ضمانت | 6 ماه |
|---|---|
| حصیر طولانی | 10m 20m 21m 25m |
| مادی | Q355B / Q690D / Q355ne |
| ظرفیت سطل | 0.4m3 ، 0.6m3 ، 1.5m3 ، 2m3 ، 2.2m3 |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| مواد | قدرت بالا |
|---|---|
| لاستیک جذب کننده شوک | واردات از کره جنوبی |
| کیفیت | کیفیت بالا |
| موتور | موتور پارکر |
| بلبرینگ | یاتاقان های VA405 SKF |
| مواد | Q355B |
|---|---|
| برنامه | مهندسی ساختمان |
| تایپ کنید | محصول معمولی |
| گارانتی | 1 سال |
| طول (م) | 15-18M |
| تایپ کنید | اتصال سریع سطل |
|---|---|
| نام قطعه | کوپلر سریع مکانیکی بیل مکانیکی |
| برنامه | پیوست بیل مکانیکی |
| مواد | Q355B |
| بیل مکانیکی مناسب | 4-8 تن |
| Brand | Zhonghe |
|---|---|
| Type | two-section telescopic arm |
| Condition | New,100%new, new telescopic arm |
| Machine weight | 6-36T |
| Color | Customer's Request |