| نام محصول | بوم تلسکوپی دو بخش بیل مکانیکی |
|---|---|
| کیفیت | باکیفیت |
| نوع متحرک | کاونده خزنده |
| مادی | Q690d |
| ضمانت | 1 سال |
| نام محصول | بازوی کشویی |
|---|---|
| مناسب | 3-36 تن |
| استفاده | کار بیل مکانیکی |
| مواد | Q355B |
| رنگ | مشتری مورد نیاز است |
| Welding | premium |
|---|---|
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Warranty | 6 Months |
| Bucket Capacity | 2.2cbm |
| Condition | Brand New |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| بیل مکانیکی مناسب | گربه هیتاچی کوماتسو سانی |
| مادی | Q355b |
| عمق حفر (M) | 10m 12m 16m |
| Plates | Shaogang Plates |
| جوشکاری | جوش حق بیمه |
|---|---|
| طراحی | طراحی مؤثر ، ایمن و پایدار |
| بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Sany و غیره |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
| OEM / ODM | بله |
| طراحی | طراحی مؤثر ، ایمن و پایدار |
|---|---|
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| جوش | جوشکاری حق بیمه ، بدون نشت روغن |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
| بیل مکانیکی مناسب | هیتاچی کوماتسو سانی زوملیون و غیره |
| شرایط | کاملاً جديد |
|---|---|
| مدل | SSB089 |
| حداکثر دسترسی | 12م 18م 20م 31م 32م |
| Warranty | 6 Months |
| تعداد بخش ها | 3 بخش |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| کیفیت | حق بیمه ، کیفیت بالا |
| عمق حفر (M) | 20m 25m 30m 32m |
| کلمه کلیدی | بازوی حفاری تلسکوپی |
| سطل | 2CBM 2.5CBM سطل Clamshell / سطل استاندارد |
| کارایی | راندمان بالا ، مؤثر |
|---|---|
| سطل | 2cbm 2.5cbm سطل Clamshell / Grapple / Grap |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| مواد | Shaogang Q355B |
|---|---|
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| شرایط | جدید |
| درخواست بده | 3 تن - 55 تن |
| عمق حفاری | 4 متر، 8 متر، 10 متر، 12 متر |