| مادی | Q355B ، Q690D یا دیگران که درخواست می کنید |
|---|---|
| درخواست کردن | بیل مکانیکی 6-50ton |
| ضمانت | 6 ماه |
| وضعیت کار | کار تونل |
| وضعیت | جدید |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 6-50 تنی |
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط کار | تونل کاری |
| شرایط | جدید |
| کارایی | راندمان بالا ، مؤثر |
|---|---|
| سیلندر | سیلندرهای با کیفیت بالا ، سیلندرهای معروف برند |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| نگهدار | نگهداري آسان، به طور منظم روغن اضافه کنید |
| سطل | سطل صدف / هیدرولیک |
| Material | Q355B, Q690D, or others as you request |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Condition | 100%new |
| Apply to | 6-50ton excavator |
| Working con | tunnel work |
| نام محصول | رونق تلسکوپی بیل مکانیکی |
|---|---|
| کیفیت | باکیفیت |
| نوع متحرک | بیل مکانیکی خزنده |
| درخواست کردن | بیل مکانیکی 12-35 تنی |
| مواد | Q690d |
| جوشکاری | حق بیمه |
|---|---|
| سرویس پس از فروش | موجود |
| وضعیت | کاملاً جدید |
| نوع | بازوی تلسکوپی |
| مادی | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
| مواد | Q355B |
|---|---|
| رنگ | قرمز، زرد، آبی |
| تضمین | 6 ماه |
| حفره های مناسب | گربه Hitachi Komatsu Sany Zoomlion |
| عمق حفر (M) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Painting | Premium Painting |
| Cylinders | High Quality Cylinders |
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| چرخشی | 360 درجه |
|---|---|
| کنترل کیفیت | 100 ٪ بازرسی قبل از حمل و نقل |
| OEM | خدمات OEM ارائه شده است |
| مدل بیل مکانیکی مناسب | 4-55 تن |
| بسته بندی کردن | بسته بندی جعبه چوبی / حباب |
| نگهدار | نگهداری آسان |
|---|---|
| کارایی | بازدهی بالا |
| سطل | سطل تاشو |
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| سیلندر | سیلندر با کیفیت بالا |