| شرایط | جدید، 100% جدید، بوم و بازوی بلند جدید |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدیویی |
| ظرفیت سطل | 0.9m3،0.4-0.5CBM،0.2-6m3 |
| وزن دستگاه | 45-120t |
| شرایط | جدید، 100% جدید، بوم و بازوی بلند جدید |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدیویی |
| ظرفیت سطل | 0.9m3،0.4-0.5CBM،0.2-6m3 |
| وزن دستگاه | 45-120t |
| مواد | Shaogang Q355B / Q690D |
|---|---|
| شرایط | کاملاً جديد |
| ویژگی ها | بازوی تلسکوپی |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| حداکثر عمق حفاری | 6m ، 8m ، 10m ، 12m |
| دسترسی طولانی | 10m 12m 16m |
|---|---|
| ODM/OEM | در دسترس |
| رنگ | نارنجی آبی زرد قرمز سفارشی |
| مواد | Q355B ، Q690D ، مواد برتر |
| تولید کننده | آره |
| ODM/OEM | در دسترس |
|---|---|
| دسترسی طولانی | 10m 12m 16m |
| خدمات پس از فروش | بله ، 24 ساعت در دسترس است |
| مواد | Q355B ، Q690D ، مواد برتر |
| تولید کننده | آره |
| نام محصول | بازوی کشویی |
|---|---|
| مناسب | 3-36 تن |
| استفاده | کار بیل مکانیکی |
| مواد | Q355B |
| رنگ | مشتری مورد نیاز است |
| شرایط | جدید، 100% جدید، بوم و بازوی بلند جدید |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدیویی |
| ظرفیت سطل | 0.9m3،0.4-0.5CBM،0.2-6m3 |
| وزن دستگاه | 45-120t |
| مواد | عملکرد جوشکاری بهتر Q355B |
|---|---|
| کیفیت | با کیفیت بالا ، حق بیمه |
| حفره های مناسب | گربه Hitachi Komatsu Sany Zoomlion و غیره |
| عمق حفر (M) | 8m 10m 12m 14m |
| رنگ | رنگ قرمز ، زرد ، آبی سفارشی در دسترس است |
| نام قطعه | سطل تاشو بیل مکانیکی |
|---|---|
| مواد | Q355B، NM400، HARDOX500 اختیاری |
| عرض | سفارشی سازی |
| ظرفیت | 1-1.5cbm |
| بیل مکانیکی مناسب | 20-30 تن |
| مواد | Q690D / HG785 / Q355B |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 6 تن - 36 تن |
| وضعیت | جدید |
| کیفیت | حق بیمه |
| عمق حفاری | 6-16 متر |