| نام تجاری | جوهر |
|---|---|
| تایپ کنید | سطل استاندارد |
| مواد | Q355b |
| گارانتی | 3 ماه |
| رنگ | سفارشی |
| نام محصول | سطل سنگی بیل مکانیکی |
|---|---|
| نوع | مکانیکی |
| مادی | Q355B/NM400/Hardox500 |
| کاربرد | ضمیمه |
| درخواست کردن | سنگ نمایش |
| مادی | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| OEM / ODM | بله |
| راندمان بالا | بله |
| ظرفیت سطل صدف | 1 CBM - 3cbm |
| عمق حفر (M) | 18m 22m 25m 30m 32m |
| مواد | Shaogang Q355B |
|---|---|
| عمق حفاری | 4 متر، 8 متر، 10 متر، 12 متر |
| شرایط | جدید |
| درخواست بده | 3 تن - 55 تن |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| سطل تاشو | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| محیط کار مناسب | کار ساختمانی، حفاری پی خانه |
| تست ها | بله |
| پشتیبانی فنی | بله |
| ترکیب کلید | طناب سیم، سیلندر، فولاد، بلبرینگ، لغزنده |
|---|---|
| مدلهای بیل مکانیکی | 6ton - 60ton |
| طول | 10 متر 15 متر 18 متر 20 متر 25 متر و 28 متر |
| محیط کار مناسب | گرفتن چوب |
| مواد | LG700 |
| کارایی | راندمان بالا ، مؤثر |
|---|---|
| سطل | 2cbm 2.5cbm سطل Clamshell / Grapple / Grap |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| مواد | LG700، BS700، Q690D |
|---|---|
| عمق حفاری | 8 متر 10 متر 15 متر 16 متر 18 متر 20 متر 22 متر |
| ظرفیت سطل | 0.4m3 ، 0.6m3 ، 1.5m3 ، 2m3 ، 2.2m3 |
| مدل بیل مکانیکی | 10 تن - 100 تن |
| رنگ | قرمز، زرد، آبی سفید سفارشی |
| مواد | LG700، BS700، Q690D |
|---|---|
| عمق حفاری | 8 متر 10 متر 15 متر 16 متر 18 متر 20 متر 22 متر |
| رنگ | قرمز، زرد، آبی سفید سفارشی |
| سیلندر | سیلندر با کیفیت بالا |
| مدل بیل مکانیکی | 10 تن - 100 تن |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| نگهدار | نگهداری آسان |
| کارایی | بازدهی بالا |
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| سیلندر | سیلندر با کیفیت بالا |