| عمق حفاری | 8 متر 10 متر 15 متر 18 متر 20 متر 22 متر 30 متر 32 متر |
|---|---|
| طناب سیم | طناب سیم با کیفیت بالا رشته |
| سطل تاشو | 0.8cbm 1cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| برنامه | گودال های بنیاد حفاری خانه، گودال های عمیق |
| مواد | BS900E یا همانطور که شما درخواست می کنید |
| رنگ | قرمز آبی زرد قرمز و غیره |
|---|---|
| عمق حفاری | 25 متر - 32 متر |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| سطل تاشو | 0.8cbm 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm |
| پشتیبانی فنی | بله |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| دسترسی طولانی | 10m 12m 16m |
| تضمین | 6 ماه، 3 ماه |
| کیفیت | حق بیمه |
| اثربخشی بالا | آره |
| مواد | Shaogang Q355B / Q690D |
|---|---|
| عمق حفاری | 4 متر، 8 متر، 10 متر، 12 متر |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| شرایط | جدید، کاملا نو |
| درخواست بده | 3 تن - 55 تن |
| درخواست بده | 3 تن - 55 تن |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| تضمین | 6 ماه |
| کیفیت | حق بیمه |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| مواد | مواد Q355B، NM400 |
|---|---|
| حفاری مناسب | گربه هیتاچی کوماتسو سانی |
| رنگ | قرمز، زرد، آبی |
| عمق حفر (M) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| سطل | سطل استاندارد / سطل تاشو |
| مدلهای بیل مکانیکی | 6ton - 60ton |
|---|---|
| مارک های بیل مکانیکی مناسب | هیتاچی کوماتسو Sany Kobelco Kato و غیره |
| طول | 10 متر 15 متر 18 متر 20 متر 25 متر و 28 متر |
| رنگ | سفارشی ، قرمز ، آبی ، زرد و غیره |
| مواد | LG700 |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| بیل مکانیکی مناسب | گربه هیتاچی کوماتسو سانی |
| مادی | Q355b |
| عمق حفر (M) | 10m 12m 16m |
| Plates | Shaogang Plates |
| مواد | Shaogang Q355B |
|---|---|
| ویژگی ها | دسترسی طولانی، حفر شن و ماسه سخت، حمل و نقل آسان |
| عمق حفاری | 6m ، 8m ، 10m ، 12m |
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط | جدید |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 6-100 تن |
| تضمین | 6 ماه |
| نام محصول | بوم تلسکوپی بیل مکانیکی |
| شرایط | جدید |