| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |
| تضمین | 6 ماه |
|---|---|
| نام محصول | بازوی تلسکوپی حفاری |
| OEM/ODM | قابل قبول |
| شرایط | جدید |
| رنگ | همانطور که مشتری نیاز دارد |
| مادی | LG700 |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 12m 14m 16m 18m 20m |
| راندمان بالا | بله |
| طول عمر طولانی مدت | بله |
| OEM / ODM | بله |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Testings | YES |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| High Efficiency | YES |
| Material | LG700 |
| مواد | نام تجاری Shaogang Q355B ، Q690D |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه برای بازو و سیلندر ، 3 ماه برای سطل |
| نصب آسان | آره |
| تعمیر و نگهداری آسان | آره |
| سیلندرها | سیلندرهای بهبود یافته با کیفیت بالا |
| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Color | YES, Yellow, Red, White, Etc |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| تست کامل | بله |
|---|---|
| بیل مکانیکی مناسب (تن) | 6 تن - 66 تن |
| راندمان بالا | بله |
| رنگ | تقدیر به نیاز مشتری |
| مادی | LG700 / Q690D |
| کیفیت | حق بیمه |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 6 تن - 36 تن |
| عمق حفاری | 6-16 متر |
| سطل | سطل استاندارد / سطل تاشو |
| وضعیت | جدید |
| مادی | BS900E سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| طناب سیمی | طناب چند رشته ای |
| طول حفاری | 10m 12m 20m 25m 30m 32m |
| جوشکاری | جوش بهتر |
| کیفیت | حق بیمه |
| پیوست های جلو | سطل صدف / سطل استاندارد |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| قطعات یدکی | قطعات یدکی ممتاز ، با طول عمر خدمات طولانی تر |
| عمق حفاری | 14m 16m 18m |
| مادی | LG700 / HG785 |