| مواد | BS900E یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| طول (م) | 10 متر - 32 متر |
| مدل بیل مکانیکی مناسب (تن) | 25ton - 65ton |
| پیوست ها | سطل / سطل Clamshell / Grapple / Grab |
| بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat و غیره |
| عمق حفر (M) | 20m 25m 30m 32m 35m |
|---|---|
| مادی | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
| خاتمه | 6 ماه تا 1 سال |
| نگهدار | نگهداری راحت |
| دستگاه جلویی | سطل صدف / گرفت |
| تست کامل | بله |
|---|---|
| راندمان بالا | بله |
| رنگ | تقدیر به نیاز مشتری |
| مادی | LG700 / Q690D |
| OEM / ODM | بله |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| عمق حفاری | 4m ، 8m ، 10m ، 12m ، 16m |
| مادی | Shaogang Q355B |
| ضمانت | 6 ماه |
| درخواست کردن | 3 تن - 55 تن |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| OEM/ODM | YES |
| طناب سیمی | حق بیمه |
|---|---|
| مارک بیل مکانیکی مناسب | برند مختلف بیل مکانیکی: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion و غیره |
| تست ها | بله |
| رنگ | سفارشی ، قرمز ، زرد ، سفید |
| ضمانت | بله ، 6 ماه برای بازو و سیلندرها ، 3 ماه برای سطل |
| Spring Hose | Premium |
|---|---|
| Material | LG700 / HG785 |
| پیوست های جلو | سطل صدف / سطل استاندارد |
| سیلندر | سیلندر ممتاز |
| ضمانت | 6 ماه |
| Efficiency | High Efficiency, High Effective |
|---|---|
| Bucket | 2cbm Clamshell Bucket |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Digging Depth(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| OEM / ODM | YES |
|---|---|
| High Efficiency | YES |
| Color | Accoring to clients' requirement |
| Customized | YES |
| MOQ | 1 piece / set |
| OEM / ODM | بله |
|---|---|
| مارک های بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Kato Sany Zoomlion Kobelco |
| راندمان بالا | بله |
| حق بیمه | بله |
| رنگ | تقدیر به نیاز مشتری |