| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| طناب سیم | طناب سیم با کیفیت خوب رشته ای |
| یار | جوشکاری حق بیمه ، ترک خوردگی آسان نیست |
| پیوست ها | سطل / سطل صدف / چنگال |
| گارانتی | 6 ماه برای بازوی تلسکوپی و سیلندر |
| مواد | BS900E، مواد سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| کیفیت | حق بیمه ، کیفیت بالا |
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| کلمه کلیدی | بازوی بیلسکوپی با سطل صدف |
| سطل | 2CBM 2.5CBM سطل Clamshell / سطل استاندارد |
| راندمان بالا | بله |
|---|---|
| کیفیت تضمین شده | بله |
| رنگ | تقدیر به نیاز مشتری |
| قطعات یدکی | کیفیت بالا |
| موق | 1 قطعه / مجموعه |
| مواد | Q690D / HG785 |
|---|---|
| حفاری مناسب | بیل مکانیکی 6 تن - 36 تن |
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط | جدید |
| سطل | 0.2 cbm - 1 cbm |
| شرایط | بازوی جدید ، 100 ٪ جدید ، جدید تلسکوپی |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدیویی |
| ظرفیت سطل | 0.9m3،0.4-0.5CBM،0.2-6m3 |
| وزن دستگاه | 6-36 تن |
| مواد | عملکرد جوشکاری بهتر Q355B |
|---|---|
| کیفیت | با کیفیت بالا ، حق بیمه |
| حفره های مناسب | گربه Hitachi Komatsu Sany Zoomlion و غیره |
| عمق حفر (M) | 8m 10m 12m 14m |
| رنگ | رنگ قرمز ، زرد ، آبی سفارشی در دسترس است |
| مواد | Q690D / HG785 / Q355B |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| عمق حفاری | 6-16 متر |
| درخواست بده | بیل مکانیکی 6 تن - 36 تن |
| کیفیت | حق بیمه |
| مواد | Q690D / HG785 / Q355B |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 6 تن - 36 تن |
| وضعیت | جدید |
| کیفیت | حق بیمه |
| عمق حفاری | 6-16 متر |
| مواد | Q690D / HG785 / Q355B |
|---|---|
| لوازم جانبی بیل مکانیکی | سطل و لوازم دیگر |
| وضعیت | جدید |
| درخواست بده | بیل مکانیکی 6 تن - 36 تن |
| کیفیت | حق بیمه |
| Key Word | telescopic boom excavator |
|---|---|
| Situation | Brand New |
| Material | LG700 lighter and stronger |
| Digging depth | 6m-16m |
| Apply to | 6 ton - 50 ton excavator |