| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| یار | جوش حق بیمه |
| طناب سیم | طناب سیم با کیفیت بالا رشته |
| پیوست ها | سطل / سطل Clamshell / Grapple / Grab |
| عمق حفاری (متر) | 20m 25m 30m 32m |
| جوش | جوش حق بیمه |
|---|---|
| سیلندر | سیلندرهای با کیفیت بالا |
| طراحی | طراحی مؤثر ، ایمن و پایدار |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| مادی | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| ظرفیت سطل | 0.4m3 ، 0.6m3 ، 1.5m3 ، 2m3 ، 2.2m3 |
| عمق حفاری | 6 متر 10 متر 12 متر 14 متر 16 متر 18 متر |
| مناسب برای | حفر کیسون، گودال پی خانه، گودال عمیق |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| سطل | سطل استاندارد |
| وزن | 10-730 کیلوگرم |
| ویژگی ها | اثربخشی بالا و طول عمر طولانی تر |
| مواد | HG785 |
|---|---|
| حیات | طول عمر طولانی مدت |
| کارایی | بازدهی بالا |
| حفاری مناسب | بیل مکانیکی 6 تن تا 50ton |
| سطل | در دسترس |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 20-50 تن |
| تضمین | 6 ماه |
| نام محصول | بوم تلسکوپی بیل مکانیکی |
| شرایط | جدید |
| OEM/ODM | بله |
|---|---|
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| راندمان بالا | بله |
| کیفیت بالا | بله |
| بیل مکانیکی مناسب | هیتاچی کوماتسو سانی زوملیون و غیره |
| عمق حفاری | 4 متر، 8 متر، 10 متر، 12 متر |
|---|---|
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| مواد | Shaogang Q355B |
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط | جدید |
| دسترسی طولانی | 10m 12m 16m |
|---|---|
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
| کیفیت | حق بیمه |
| اثربخشی بالا | آره |
| تضمین | 6 ماه برای بازو و سیلندر ، 3 ماه |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| کارایی | راندمان بالا ، مؤثر |
| سیلندر | سیلندرهای با کیفیت بالا ، سیلندرهای معروف برند |
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| نگهدار | نگهداری آسان ، روان کننده را اضافه کنید |