| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 20m 25m 30m 32m |
| سطل | 1cbm 2cbm 2.5cbm سطل Clamshell / سطل استاندارد |
| کلمه کلیدی | حفاری تلسکوپی |
| کیفیت | حق بیمه / کیفیت بالا |
| مواد | BS900E |
|---|---|
| بیل مکانیکی مناسب | 6 تن - 200 تن |
| عمق حفاری | 18 - 32 متر |
| سطل تاشو (cbm) | 0.8cbm 1cbm 1.5cbm 2cbm 3cbm |
| کاربرد | گودال های بنیاد حفاری خانه، گودال های عمیق |
| نام محصول | بازوی کشویی |
|---|---|
| مناسب | 3-36 تن |
| استفاده | کار بیل مکانیکی |
| مواد | Q355B |
| رنگ | مشتری مورد نیاز است |
| مواد | Shaogang Q355B، مواد فولادی بهتر |
|---|---|
| درخواست بده | 6ton - 50ton |
| ویژگی ها | تلسکوپی ، دسترسی طولانی |
| عمق حفاری | 6m ، 8m ، 10m ، 12m |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| پیوست ها | سطل / سطل clamshell / grapple سفارشی |
|---|---|
| گارانتی | 6 ماه |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
| یار | جوش حق بیمه ، طناب سیم |
| طناب سیم | طول عمر طولانی مدت |
| Welding | premium |
|---|---|
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Warranty | 6 Months |
| Bucket Capacity | 2.2cbm |
| Condition | Brand New |
| شرایط کاری مناسب | گودال پایه، زیرزمین، مکان های باریک |
|---|---|
| ویژگی ها | دسترسی طولانی، حفر شن و ماسه سخت، حمل و نقل آسان |
| درخواست بده | 3 تن - 55 تن |
| شرایط | جدید |
| عمق حفاری | 4 متر، 8 متر، 10 متر، 12 متر |
| مواد | Q355B یا دیگران به عنوان درخواست شما |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 8m 10m 12m 16m |
| کیفیت | مقاوم در برابر سایش با کیفیت عالی |
| تعمیر و نگهداری آسان | آره |
| حیات | طولانی تر |
| حیات | طول عمر طولانی مدت |
|---|---|
| بازدهی بالا | راندمان فوق العاده بالا |
| سیلندرها | سیلندرهای ممتاز |
| مواد | Shaogang Q355B |
| شرایط کاری مناسب | حفر خانه بنیاد |
| تضمین | 6 ماه برای بازوی کشویی، 3 ماه برای سطل |
|---|---|
| ویژگی ها | دسترسی طولانی ، طول عمر مؤثر و طولانی تر |
| درخواست بده | 20ton - 55ton |
| مواد | Shaogang Q355B |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 2cbm |