| مواد | Shaogang Q355B ، Q690D |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه برای بازو و رونق |
| خط لوله | خط لوله یکپارچه ، شکست آسان نیست |
| کیفیت | حق بیمه |
| دقت، درستی | دقت بالا |
| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| پیوست ها | سطل / سطل صدف / چنگال |
|---|---|
| گارانتی | 6 ماه ، 24 ساعت |
| یار | جوش حق بیمه |
| حصیر طولانی | 18m 20m 25m 30m 32m |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر ، سفارشی |
| خدمات پس از فروش | بله |
|---|---|
| بیل مکانیکی مناسب | بیل مکانیکی 20 تن یا بالاتر |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| کیفیت | بالا 1 |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| یار | جوش حق بیمه |
| طناب سیم | طناب سیم با کیفیت خوب رشته ای |
| پیوست ها | سطل / سطل صدف / چنگال |
| گارانتی | 6 ماه برای بازوی تلسکوپی و سیلندر |
| مادی | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| OEM / ODM | بله |
| راندمان بالا | بله |
| ظرفیت سطل صدف | 1 CBM - 3cbm |
| عمق حفر (M) | 18m 22m 25m 30m 32m |
| بیل مکانیکی مناسب | 10 تن - 200 تن |
|---|---|
| مارک بیل مکانیکی | هیتاچی کوماتسو Sany Zoomlion Kobelco و غیره |
| پشتیبانی فنی | بله ، 24 ساعت در دسترس است |
| کیفیت بالا | حق بیمه، برتر 1 |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
| مواد | Q355B |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| حفره های مناسب | گربه Hitachi Komatsu Sany Zoomlion و غیره |
| تضمین | 6 ماه برای بازو ، 3 ماه برای سطل |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| خدمات پس از فروش | بله |
| پشتیبانی فنی | بله |
| Warranty | 6 months for Boom and Arm, 3 months for Bucket |
| ویژگی ها | طول عمر طولانی مدت |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| بیل مکانیکی مناسب | 6 تن - 200 تن |
| گارانتی | 6 ماه |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| خدمات پس از فروش | بله |