| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| طول عمر طولانی مدت | بله |
| OEM / ODM | بله |
| کلمه کلیدی | حفاری تلسکوپی |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Testings | YES |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| High Efficiency | YES |
| Material | LG700 |
| مادی | BS900E |
|---|---|
| کلمه کلیدی | بیل مکانیکی تلسکوپی |
| طناب سیمی | حق بیمه |
| سطل Clamshell (CBM) | 1.5cbm 2cbm 3cbm |
| رنگ | سفارشی |
| تست کامل | بله |
|---|---|
| راندمان بالا | بله |
| رنگ | تقدیر به نیاز مشتری |
| مادی | LG700 / Q690D |
| OEM / ODM | بله |
| مواد | HG700 ، Q690D |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 12 متر 14 متر 16 متر |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| رولر لوله | بزرگ شدن |
| استوانه | سیلندر ممتاز |
| تضمین | 6 ماه |
|---|---|
| نام محصول | بازوی تلسکوپی حفاری |
| OEM/ODM | قابل قبول |
| شرایط | جدید |
| رنگ | همانطور که مشتری نیاز دارد |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Suitable working environment | Digging Deep Pits, House Foundation Pit |
| Digging depth(m) | 12m 14m 16m 18m 20m |
| Longer service life-span | Yes |
| OEM / ODM | Yes |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Material | LG700 / HG785 / Q690D |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| Warranty | YES, 6 Months, 3 Months |
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| عمق حفاری | 4m ، 8m ، 10m ، 12m ، 16m |
| مادی | Shaogang Q355B |
| ضمانت | 6 ماه |
| درخواست کردن | 3 تن - 55 تن |
| عمق حفر (M) | 10m 12m 16m |
|---|---|
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| بسته بندی | موارد چوبی / حباب |
| مواد | Q355B Q690D |
| استوانه | حق بیمه |