| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
|---|---|
| OEM/ODM | بله |
| ضمانت | بله ، 6 ماه ، 3 ماه |
| عمق حفر (M) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| بسته بندی کردن | بله ، حباب ، موارد چوبی |
| شرایط | جدید، 100% جدید، بوم و بازوی بلند جدید |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدیویی |
| ظرفیت سطل | 0.9m3،0.4-0.5CBM،0.2-6m3 |
| وزن دستگاه | 45-120t |
| Number Of Sections | 3 Sections |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Certificate | Yes |
| Warranty | 6 Months |
| Welding | Strong |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
|---|---|
| عمق حفاری | 4 متر، 8 متر، 10 متر، 12 متر |
| وضعیت | جدید |
| ضمانت | 6 ماه |
| درخواست کردن | 3 تن - 55 تن |
| مادی | Shaogang Q355B |
|---|---|
| عمق حفاری | 4m ، 8m ، 10m ، 12m ، 16m |
| ضمانت | 6 ماه |
| درخواست کردن | 3 تن - 65 تن |
| وضعیت | جدید |
| ویژگی ها | دسترسی طولانی، حفر شن و ماسه سخت، حمل و نقل آسان |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه برای بازوی کشویی، 3 ماه برای سطل |
| درخواست بده | 3 تن - 55 تن |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 2cbm |
| شرایط | جدید |
| Welding | Better Welding |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Maximum Reach | 18M 20M 25M 30M 32M |
| Warranty | 6 Months for Arm |
| ظرفیت سطل | 0.4cbm، 0.6cbm، 1.5cbm، 2.2cbm، 2.5cbm |
|---|---|
| سرویس پس از فروش | موجود |
| حداکثر دسترسی | 25 متري 30 متري 32 متري |
| ضمانت | 6 ماه |
| جوشکاری | جوش حق بیمه |
| سیلندرها | سیلندرهای بهبود یافته با کیفیت بالا |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 6m ، 12m ، 16m ، 18m |
| تضمین | 6 ماه برای بازو و سیلندر ، 3 ماه برای سطل |
| کلمه کلیدی | بازوی تلسکوپی برای فروش |
| OEM / ODM | در دسترس |
| نام قطعه | بازوی بلند بلند حفاری |
|---|---|
| مواد | Q355B/Q690 |
| صنایع قابل اجرا | انرژی و معدن و تخریب |
| بیل مکانیکی مناسب | 6-15 تن |
| طول | 7-14 متر |