| OEM / ODM | بله |
|---|---|
| مارک های بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Kato Sany Zoomlion Kobelco |
| راندمان بالا | بله |
| حق بیمه | بله |
| رنگ | تقدیر به نیاز مشتری |
| کلمه کلیدی | بازوی تلسکوپی حفاری |
|---|---|
| مواد | Q690D / HG785 |
| بیل مکانیکی مناسب | بیل مکانیکی 6 تن - 36 تن |
| گارانتی | 6 ماه |
| وضعیت | جدید |
| شرایط | جدید، 100% جدید، بوم و بازوی بلند جدید |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدیویی |
| ظرفیت سطل | 0.9m3،0.4-0.5CBM،0.2-6m3 |
| وزن دستگاه | 45-120t |
| Quality | Premium |
|---|---|
| OEM / ODM | Available |
| Digging depth | 6m-16m |
| Material | LG700 / BS700 / Q690D |
| Excavator Accessories | Bucket and other accessories |
| حفاری مناسب | 3 تن - 50ton |
|---|---|
| سطل | 0.8cbm 1cbm 1.5cbm 2cbm |
| شرایط | جدید، کاملا نو |
| تضمین | 6 ماه برای بازو و رونق ، 3 ماه برای سطل |
| مواد | Shaogang Q355B ، Q690D |
| تضمین | 6 ماه برای بازوی تلسکوپی و سیلندر |
|---|---|
| نام محصول | dipper تلسکوپی برای بیل مکانیکی |
| تکنیک | تکنیک های پیشرفته |
| شرایط | جدید، کاملا نو |
| رنگ | زرد ، قرمز ، آبی ، سفید ، همانطور که مشتری نیاز دارد |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
|---|---|
| بیل مکانیکی مناسب | 20ton - 120ton |
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| نگهداری | تعمیر و نگهداری آسان |
| Material | LG700 / HG785 / Q690D |
|---|---|
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| Buckets(cbm) | 0.5cbm 1cbm 1.5cbm 2cbm |
| OEM/ODM | YES |
| Warranty | YES, 6 Months, 3 Months |
| نام قطعه | بازوی بلند بلند حفاری |
|---|---|
| مواد | Q355B/Q690 |
| صنایع قابل اجرا | انرژی و معدن و تخریب |
| بیل مکانیکی مناسب | 10-22 تن |
| طول | 14 متر |
| Efficiency | High Efficiency, High Effective |
|---|---|
| Bucket | 2cbm Clamshell Bucket |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Digging Depth(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |