| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Cylinders | High Quality Improved Cylinders |
| Material | Q355B, High quality steel material |
| Warranty | 6 Months for The Arm |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| بیل مکانیکی مناسب | 20ton - 120ton |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| طناب سیمی | طناب های گرد |
| ویژگی | دسترسی طولانی ، قدرت بالا |
|---|---|
| دقت | با دقت بالا |
| اتصالات | اتصالات ضخیم ، می توانند استرس زیادی داشته باشند |
| ضمانت | 6 ماه برای رونق شمع بازوی شمع |
| سیم جوشکاری | سیم جوش jinqiao ، سیم جوش بهتر |
| ویژگی | کار سنگین عمر طولانی تر |
|---|---|
| اتصالات | اتصالات با کیفیت بالا |
| بیل مکانیکی مناسب | 6ton - 60ton |
| مادی | Q355B Q690D یا دیگران که درخواست می کنید |
| وضعیت کار | حفاری تونل، سنگ سخت |
| Product name | Excavator Telescopic Arm |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO9001 |
| Suitable | 3-36Ton |
| Material | Q355B |
| Color | Customer Required |
| سیلندرها | سیلندرهای بهبود یافته با کیفیت بالا |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه برای بازو و سیلندر ، 3 ماه برای سطل |
| OEM / ODM | در دسترس |
| مواد | Q355b ، مواد فولادی با کیفیت بالا |
| ویژگی ها | اثربخشی بالا و طول عمر طولانی تر |
| سیلندرها | سیلندرهای بهبود یافته با کیفیت بالا |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 6m ، 12m ، 16m ، 18m |
| مواد | نام تجاری Shaogang Q355B |
| تضمین | 6 ماه برای بازو و سیلندر ، 3 ماه برای سطل |
| تعمیر و نگهداری آسان | آره |
| حق بیمه | بله |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 12m 14m 16m 18m 20m |
| راندمان بالا | بله |
| رنگ | قرمز ، زرد ، سفید ، سفارشی |
| مادی | LG700 / Q690D / BS900E |
| کیفیت | حق بیمه |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 6 تن - 36 تن |
| عمق حفاری | 6-16 متر |
| سطل | سطل استاندارد / سطل تاشو |
| وضعیت | جدید |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه برای بازو |
| طناب سیمی | طناب سیم چند رشته |
| بیل مکانیکی مناسب | 20ton - 120ton |
| اتصال دهنده ها | اتصالات با کیفیت و ضخیم |