| شرایط کاری مناسب | گودال پایه، زیرزمین، مکان های باریک |
|---|---|
| ویژگی ها | دسترسی طولانی، حفر شن و ماسه سخت، حمل و نقل آسان |
| درخواست بده | 3 تن - 55 تن |
| شرایط | جدید |
| عمق حفاری | 4 متر، 8 متر، 10 متر، 12 متر |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی ، سفید و غیره |
|---|---|
| مناسب برای | حفر ماسه ، سنگ ، خاک ، کار تخریب |
| پس فروش | Support تکنیکی ، خدمات 24 ساعته |
| طول (م) | 6m - 25 متر |
| تست ها | تست های کامل قبل از ارسال |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| حصیر طولانی | 6 متر 10 متر 16 متر 18 متر 20 متر |
| عمق حفاری | 15m 16m 18m 20m 22m |
| ظرفیت سطل | 0.6cbm 0.8cbm 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm |
| رنگ | سفارشی ، قرمز ، آبی ، زرد و غیره |
| دسترسی طولانی | 10m 12m 16m |
|---|---|
| ODM/OEM | در دسترس |
| رنگ | نارنجی آبی زرد قرمز سفارشی |
| مواد | Q355B ، Q690D ، مواد برتر |
| تولید کننده | آره |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| تست ها | بله |
| سیلندر سطل | موجود |
| مادی | مواد Q355B، Q690D |
| ضمانت | 6 ماه |
| ضمانت | 6 ماه |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| پس فروش | بله |
| ویژگی | طول عمر طولانی تر، شکستن آسان |
| کلمه کلیدی | بیل مکانیکی بلند |
| مادی | حق بیمه Q355B/Q690D/Q355NE |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 16m 18m 20m 25m |
| وضعیت | کاملاً جدید |
| بیل مکانیکی مناسب | 10ton 20ton 30ton 35ton 55ton |
| سرویس پس از فروش | موجود |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| سیلندر سطلی | یک سیلندر سطل را درج کنید |
| مواد | Q355B Q690D Q355NE مطابق درخواست مشتری |
| سطل | 0.45cbm 0.5cbm 0.8cbm موجود است |
| تضمین | 6 ماه برای رونق بازو ، 3 ماه برای سطل |
| مادی | حق بیمه Q355B/ Q690D |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| بیل مکانیکی مناسب | بیل مکانیکی 20 تنی یا بالاتر |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| وضعیت | جدید |
| گواهینامه | ثبت اختراع، ISO، CE |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه |
| برنامه گسترده | مورد استفاده در حفر شن، خاک، سیلت، شن، تخلیه در اسکله، رودخانه تمیز و غیره |
| خدمات پس از فروش | در دسترس |
| ویژگی ها | طول عمر بیشتر، کارآمدی بالا |