| رنگ | قرمز آبی زرد قرمز و غیره |
|---|---|
| مارک های بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat و غیره |
| ظرفیت سطل | 0.4m3 ، 0.6m3 ، 1.5m3 ، 2m3 ، 2.2m3 |
| مادی | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
| درخواست کردن | کار تخریب، لایروبی، کار ساختمانی |
| بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat و غیره |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه، 3 ماه |
| مادی | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
| راندمان بالا | بله |
| کیفیت بالا | بله |
| نام تجاری | ماشین آلات |
|---|---|
| تایپ کنید | بازوی رونق استاندارد یا پیشرفته |
| نوع متحرک | بیل مکانیکی خزنده |
| درخواست کردن | مهندسی ساختمان |
| گارانتی | 1 سال |
| شرایط | بازوی جدید ، 100 ٪ جدید ، جدید تلسکوپی |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدیویی |
| ظرفیت سطل | 0.9m3،0.4-0.5CBM،0.2-6m3 |
| وزن دستگاه | 6-36 تن |
| مادی | Q355B، Q690D |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| سیلندر | سیلندرهای با کیفیت بالا |
| عمق حفاری | 8m 10m 12m 14m |
| بیل مکانیکی مناسب | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| مارک | ژونگه |
|---|---|
| کاربرد | بیل مکانیکی خزنده |
| مادی | Q355+LG700 |
| رنگ | درخواست مشتری |
| ضمانت | 6 ماه |
| مواد | Shaogang Q355B، مواد فولادی بهتر |
|---|---|
| درخواست بده | 6ton - 50ton |
| ویژگی ها | تلسکوپی ، دسترسی طولانی |
| عمق حفاری | 6m ، 8m ، 10m ، 12m |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| مواد | Q355B Q690D |
|---|---|
| کلمه کلیدی | بازوی تلسکوپی حفاری |
| عمق حفر (M) | 10m 12m 16m |
| بسته بندی | موارد چوبی / حباب |
| ویژگی ها | سبک وزن |
| بیل مکانیکی مناسب | 6 تن - 200 تن |
|---|---|
| برندهای بیل مکانیکی | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat و غیره |
| OEM / ODM | بله |
| حصیر طولانی | 10 متر 12 متر 16 متر 18 متر 20 متر |
| نقاشی | زرد، قرمز، آبی، سفید و غیره |
| ظرفیت سطل | 0.5cbm 1cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
|---|---|
| مدل بیل مکانیکی | 6 تن 10 تن 20 تن 30 تن 40 تن 60 تن 200 تن |
| رنگ | سفارشی، زرد، قرمز، سفید و غیره |
| کیفیت | حق بیمه / کیفیت بالا |
| عمق حفاری | 8 متر 10 متر 12 متر 14 متر 16 متر 20 متر 22 متر |