| مواد | BS900E |
|---|---|
| طناب سیم | طناب سیم با قدرت بالا |
| عمق حفاری | 25 متر - 32 متر |
| اندازه سطل تاشو | 1cbm 1.5cbm 2cbm 3cbm |
| مدل بیل مکانیکی مناسب | بیل مکانیکی 10 تن - 65 تن |
| گارانتی | 6 ماه |
|---|---|
| رنگ | قرمز، زرد، آبی سفید سفارشی |
| مدل بیل مکانیکی مناسب | 6 تن - 200 تن |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
| پشتیبانی فنی | بله |
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| پیوست ها | برش / سنگ شکن / شکن |
| برنامه | کار ساخت و ساز تخریب |
| رنگ | قرمز، زرد، آبی سفید سفارشی |
| پشتیبانی فنی | بله |
| مواد | LG700 / BS900E |
|---|---|
| ضمیمه های جلو | سطل تاشو، سطل استاندارد |
| مدل بیل مکانیکی | 6 تن - 200 تن |
| عمق حفاری (متر) | 10 متر 12 متر 16 متر 18 متر |
| رنگ | سفارشی شده |
| بیل مکانیکی مناسب | 6 تن - 200 تن |
|---|---|
| عمق حفاری (متر) | 6 متر 8 متر 10 متر 12 متر 14 متر 15 متر 16 متر 18 متر |
| مواد | LG700، HG785 |
| سیلندر | سیلندر با کیفیت بالا |
| OEM / ODM | بله |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
|---|---|
| طناب سیمی | Mutiple - طناب سیم گرد ، طول عمر خدمات طولانی تر |
| بیل مکانیکی مناسب | 20ton - 120ton |
| OEM/ODM | در دسترس |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| جوش | جوشکاری حق بیمه ، ترک خوردگی آسان نیست |
| بیل مکانیکی مناسب | هیتاچی کوماتسو سانی زوملیون و غیره |
| طراحی | با یکنواخت کارآمد ، ایمن و پایدار ، دسترسی طولانی به تلسکوپی کار کنید |
| سیلندرها | سیلندرهای با کیفیت بالا ، طول عمر خدمات طولانی تر |
| بیل مکانیکی مناسب | بیل مکانیکی 20 تنی یا بالاتر |
|---|---|
| عمق حفاری | 25 متري 30 متري 32 متري |
| پیوست های جلو | سطل Clamshell / Grapple / سطل استاندارد |
| مادی | BS900E، Q355B، سبک تر و قوی تر |
| درخواست کردن | حفر شن، خاک، سیلت و غیره |
| طراحی | طراحی مؤثر ، ایمن و پایدار ، دسترسی طولانی تلسکوپی |
|---|---|
| جوش | جوشکاری حق بیمه ، ترک خوردگی آسان نیست |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
| بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Sany و غیره |
| جوشکاری | حق بیمه |
|---|---|
| حداکثر دسترسی | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
| ضمانت | 6 ماه |
| مدل | SSB005 |
| بیل مکانیکی مناسب | بیل مکانیکی 20ton-50ton |