| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| سطل تاشو | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| محیط کار مناسب | کار ساختمانی، حفاری پی خانه |
| تست ها | بله |
| پشتیبانی فنی | بله |
| مادی | BS900E ، حق بیمه |
|---|---|
| عمق حفاری | 25 متر - 32 متر |
| محیط کار مناسب | گودال های بنیاد خانه حفر ، گودالهای عمیق ، کیسون |
| ضمانت | 6 ماه |
| راندمان بالا | بله |
| مادی | Q690D قوی تر |
|---|---|
| راندمان بالا | بله |
| عمق حفاری | 20 متر 22 متر 25 متر 30 متر و 32 متر |
| سطل تاشو | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| پشتیبانی فنی | بله |
|---|---|
| عمق حفاری | 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| مادی | BS900E ، Q690D ، سبک تر و قوی تر |
| مناسب برای | حفاری خاک شن، خاک خاك، سنگ شکن |
| قبل از ارسال آزمون | بله |
| مادی | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| OEM / ODM | بله |
| راندمان بالا | بله |
| ظرفیت سطل صدف | 1 CBM - 3cbm |
| عمق حفر (M) | 18m 22m 25m 30m 32m |
| عمق حفاری | 8 متر 10 متر 15 متر 18 متر 20 متر 22 متر 30 متر 32 متر |
|---|---|
| طناب سیم | طناب سیم با کیفیت بالا رشته |
| سطل تاشو | 0.8cbm 1cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| برنامه | گودال های بنیاد حفاری خانه، گودال های عمیق |
| مواد | BS900E یا همانطور که شما درخواست می کنید |
| مدلهای بیل مکانیکی | 6ton - 60ton |
|---|---|
| مارک های بیل مکانیکی مناسب | هیتاچی کوماتسو Sany Kobelco Kato و غیره |
| طول | 10 متر 15 متر 18 متر 20 متر 25 متر و 28 متر |
| رنگ | سفارشی ، قرمز ، آبی ، زرد و غیره |
| مواد | LG700 |
| مواد | Shaogang Q355B |
|---|---|
| عمق حفاری | 4 متر، 8 متر، 10 متر، 12 متر |
| شرایط | جدید |
| درخواست بده | 3 تن - 55 تن |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| مواد | Shaogang Q355B |
|---|---|
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| شرایط | جدید |
| درخواست بده | 3 تن - 55 تن |
| عمق حفاری | 4 متر، 8 متر، 10 متر، 12 متر |