| کلمه کلیدی | بیل مکانیکی تلسکوپی |
|---|---|
| طناب سیمی | حق بیمه |
| مارک بیل مکانیکی مناسب | برند مختلف بیل مکانیکی: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion و غیره |
| سرویس پس از فروش | بله |
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m 35m |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| یار | جوش حق بیمه |
| طناب سیم | طناب سیم با کیفیت خوب رشته ای |
| پیوست ها | سطل / سطل صدف / چنگال |
| گارانتی | 6 ماه برای بازوی تلسکوپی و سیلندر |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Package | YES |
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| OEM/ODM | YES |
| پشتیبانی فنی | بله |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat و غیره |
| مدلهای بیل مکانیکی | PC300، CAT320، SY500HD و غیره |
| طناب سیمی | حق بیمه |
| سیلندرها | سیلندرهای بهبود یافته با کیفیت بالا |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 6m ، 12m ، 16m ، 18m |
| تضمین | 6 ماه برای بازو و سیلندر ، 3 ماه برای سطل |
| کلمه کلیدی | بازوی تلسکوپی برای فروش |
| OEM / ODM | در دسترس |
| نام محصول | بازوی تلسکوپی حفاری |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| قرقره | کیفیت بالا |
| عمق حفاری | 20m 25m 30m 32m |
| راندمان بالا | بله |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| جوشکاری | جوشکاری حق بیمه ، ترک خوردگی آسان نیست |
| طراحی | با یکنواخت کارآمد ، ایمن و پایدار ، دسترسی طولانی به تلسکوپی کار کنید |
| سیلندرها | سیلندرهای با کیفیت بالا |
| عمق حفاری | 18 متر 20 متر 25 متر 30 متر و 32 متر |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| مدل | SSB089 |
| جوشکاری | قوی |
| سازگاری | متناسب با مارک های مختلف بیل مکانیکی |
| ظرفیت سطل | 0.4cbm، 0.6cbm، 1.5cbm، 2.2cbm، 2.5cbm |
| شرایط | کاملاً جديد |
|---|---|
| مدل | SSB089 |
| حداکثر دسترسی | 12م 18م 20م 31م 32م |
| Warranty | 6 Months |
| تعداد بخش ها | 3 بخش |
| مادی | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| درخواست کردن | حفر شن، خاک، سیلت و غیره |
| ضمانت | 6 ماه |
| عمق حفاری | 25 متري 30 متري 32 متري |
| رنگ | سفارشی |