| مواد | Q355B |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| حفره های مناسب | گربه Hitachi Komatsu Sany Zoomlion و غیره |
| تضمین | 6 ماه برای بازو ، 3 ماه برای سطل |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| طناب سیم | طناب سیم با کیفیت بالا |
| پیوست ها | سطل / سطل صدف / چنگال |
| یار | جوش حق بیمه |
| عمق حفاری (متر) | 20m 25m 30m 32m |
| مواد | مواد BS900E ، حق بیمه و با کیفیت بالا |
|---|---|
| اتصال دهنده ها | اتصالات با کیفیت بالا |
| کیفیت | با کیفیت بالا ، حق بیمه |
| سطل | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm سطل |
| دسترسی طولانی (م) | 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| مدل بیل مکانیکی | 6ton - 65ton |
|---|---|
| OEM/ODM | بله |
| تست ها | تست کامل |
| درخواست کردن | حفر کیسون، گودال عمیق، گودال پی خانه |
| ضمانت | 6 ماه |
| نام محصول | بازوی کشویی |
|---|---|
| مناسب | 3-36 تن |
| استفاده | کار بیل مکانیکی |
| مواد | Q355B |
| رنگ | مشتری مورد نیاز است |
| نام محصول | بازوی کشویی |
|---|---|
| مناسب | 3-36 تن |
| استفاده | کار بیل مکانیکی |
| مواد | Q355B |
| رنگ | مشتری مورد نیاز است |
| شرایط | کاملاً جديد |
|---|---|
| ظرفیت سطل | 0.4 متر مکعب |
| تعداد بخش ها | 3 بخش |
| تضمین | 6 ماه |
| مواد لوله | حق بیمه BS900E |
| Condition | Brand New |
|---|---|
| Model | SSB0011 |
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Welding | premium |
| Bucket Capacity | 1.5cbm 2cbm |
| پیوست ها | سطل / سطل clamshell / grapple سفارشی |
|---|---|
| گارانتی | 6 ماه |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
| یار | جوش حق بیمه ، طناب سیم |
| طناب سیم | طول عمر طولانی مدت |
| جوشکاری | قوی |
|---|---|
| تعداد بخش ها | 3 بخش |
| نوع | پیوست بیل مکانیکی |
| ظرفیت سطل | 0.4cbm، 0.6cbm، 1.5cbm، 2.2cbm، 2.5cbm |
| حداکثر دسترسی | 25 متري 30 متري 32 متري |