| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 6-50 تنی |
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط کار | تونل کاری |
| شرایط | جدید |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 6-50 تنی |
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط کار | تونل کاری |
| شرایط | جدید |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| طول | 17 متر، 20 متر، 25 متر، 30 متر |
| درخواست بده | بیل مکانیکی 25 تن - 67 تن |
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط کار | تخریب ساختمان ها |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 6-50 تنی |
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط کار | تونل کاری |
| شرایط | جدید |
| دسترسی طولانی (م) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| سطل | سطل 1.5cbm 2cbm 2.5cbm |
| مواد | BS900E ، مواد پریمیوم |
| تضمین | 6 ماه برای بازوی تلسکوپی و 3 ماه برای سطل |
| اتصال دهنده ها | اتصالات با کیفیت بالا ضخیم شده است |
| مادی | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| ضمانت | 6 ماه |
| ظرفیت سطل | 0.4m3 ، 0.6m3 ، 1.5m3 ، 2m3 ، 2.2m3 |
| عمق حفاری | 6 متر 10 متر 12 متر 14 متر 16 متر 18 متر |
| مناسب برای | حفر کیسون، گودال پی خانه، گودال عمیق |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 20-50 تن |
| تضمین | 6 ماه |
| نام محصول | بوم تلسکوپی بیل مکانیکی |
| شرایط | جدید |
| Material | Q355B, Q690D, or others as you request |
|---|---|
| Apply to | 20-50ton excavator |
| Warranty | 6 months |
| Product name | excavator telescopic boom |
| Condition | new |
| کارایی | راندمان بالا ، مؤثر |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| سطل | سطل صدف / گرفت |
| سیلندر | سیلندرهای با کیفیت بالا ، سیلندرهای معروف برند |
| نگهدار | نگهداری آسان ، اضافه کردن غازها |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Painting | Premium Painting |
| Cylinders | High Quality Cylinders |
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |