| عمق حفاری (متر) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| طناب سیم | طناب سیم با کیفیت خوب رشته ای |
| مواد | BS900E ، سبک تر و قوی تر |
| یار | جوش حق بیمه |
| پیوست ها | سطل / سطل clamshell / grapple / سفارشی |
| جوشکاری | جوش حق بیمه |
|---|---|
| طراحی | طراحی مؤثر ، ایمن و پایدار |
| بیل مکانیکی مناسب | Hitachi Komatsu Sany و غیره |
| عمق حفاری | 18m 20m 25m 30m 32m |
| OEM / ODM | بله |
| مواد | BS900E ، مواد پریمیوم |
|---|---|
| سطل | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm سطل |
| کیفیت | کیفیت بالا |
| اتصال دهنده ها | اتصالات با کیفیت بالا |
| دسترسی طولانی (م) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| درخواست کردن | 3 تن - 55 تن |
|---|---|
| مادی | Shaogang Q355B |
| عمق حفاری | 4 متر، 8 متر، 10 متر، 12 متر |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| ضمانت | 6 ماه |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 20-50 تن |
| تضمین | 6 ماه |
| نام محصول | حفاری تلسکوپی |
| شرایط | جدید |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 20-50 تن |
| تضمین | 6 ماه |
| نام محصول | بوم تلسکوپی بیل مکانیکی |
| شرایط | جدید |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 20-50 تن |
| تضمین | 6 ماه |
| نام محصول | بوم تلسکوپی بیل مکانیکی |
| شرایط | جدید |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 20-50 تن |
| تضمین | 6 ماه |
| نام محصول | بوم تلسکوپی بیل مکانیکی |
| شرایط | جدید |
| سطل | سطل Clamshell / Grapple / Grab |
|---|---|
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
| کارایی | راندمان بالا ، مؤثر |
| نگهدار | نگهداری آسان ، روان کننده را اضافه کنید |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| مدل | SSB089 |
| جوشکاری | قوی |
| سازگاری | متناسب با مارک های مختلف بیل مکانیکی |
| ظرفیت سطل | 0.4cbm، 0.6cbm، 1.5cbm، 2.2cbm، 2.5cbm |