| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
|---|---|
| بیل مکانیکی مناسب | کوماتسو، سانی، سومیتومو، گربه و غیره |
| عمق حفاری | 8 متر 10 متر 12 متر 15 متر 16 متر |
| کیفیت | حق بیمه |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| نوع | پیوست بیل مکانیکی |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| مدل | SSB089 |
| تضمین | 6 ماه |
| جوشکاری | قوی |
| مدل بیل مکانیکی مناسب | 20 تن - 85 تن |
|---|---|
| مواد | Q355B یا Q690D یا همانطور که شما درخواست می کنید |
| حداکثر ارتفاع بلند کردن شمع | 13.5 متر، 15.8 متر، 19 متر، 24 متر |
| حداکثر زاویه شمع | حدود 160 درجه |
| منبع برق | هیدرولیک |
| مواد | Q355B یا Q690D یا دیگران به درخواست شما |
|---|---|
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط | جدید |
| مدل بیل مکانیکی مناسب | 20 تن - 85 تن |
| حداکثر ارتفاع بلند کردن شمع | 13.5 متر، 15.8 متر، 19 متر، 24 متر |
| عمق حفاری | 4 متر، 8 متر، 10 متر، 12 متر |
|---|---|
| درخواست بده | 3 تن - 55 تن |
| ظرفیت سطل | 0.1 cbm - 1cbm |
| شرایط | جدید |
| مواد | Shaogang Q355B |
| مواد | BS900E، سبک تر و قوی تر |
|---|---|
| عمق حفر (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| سطل | سطل Clamshell ، 2cbm ، 2.5cbm |
| نگهدار | نگهداری آسان ، نرخ شکست پایین |
| کارایی | بازدهی بالا |
| عمق حفاری | 6m 8m 10m 12m |
|---|---|
| محیط کار مناسب | گودال های بنیاد خانه حفر ، گودالهای عمیق ، کیسون |
| رنگ | قرمز ، زرد ، آبی سفید سفارشی شده |
| OEM/ODM | بله |
| راندمان بالا | بله |
| مادی | Q355B ، Q690D یا دیگران که درخواست می کنید |
|---|---|
| درخواست کردن | بیل مکانیکی 6-50ton |
| ضمانت | 6 ماه |
| وضعیت کار | کار تونل |
| وضعیت | جدید |
| مواد | Q355B، Q690D، یا سایر موارد به درخواست شما |
|---|---|
| درخواست بده | بیل مکانیکی 6-50 تنی |
| تضمین | 6 ماه |
| شرایط کار | تونل کاری |
| شرایط | جدید |
| Condition | Brand New |
|---|---|
| Model | SSB0011 |
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Welding | premium |
| Bucket Capacity | 1.5cbm 2cbm |